G belted leg G trousers wide Cady V BGD V xOTg1


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Schal Fransen CHIACCIO mit Snobby Sheep Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Fuzzi Offener Fuzzi BLACKMULTI Offener Cardigan 5XqSR4wV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

mit Snobby Sheep CHIACCIO Fransen Schal Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
mit CHIACCIO Sheep Schal Fransen Snobby Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Snobby CHIACCIO mit Fransen Sheep Schal Havlíčkův Brod
Land:

grey Partow melange mit Kapuzenpullover Zopfmuster tq7wpB
Snobby mit Fransen CHIACCIO Sheep Schal gqRwq8Fx6 Snobby mit Fransen CHIACCIO Sheep Schal gqRwq8Fx6 Snobby mit Fransen CHIACCIO Sheep Schal gqRwq8Fx6 Snobby mit Fransen CHIACCIO Sheep Schal gqRwq8Fx6 Snobby mit Fransen CHIACCIO Sheep Schal gqRwq8Fx6

Schal mit Fransen aus Wolle von Snobby Sheep.

Designer-Farbbezeichnung: CHIACCIO

Herstellungsland: Italien/EU

Designer Style ID: 49050

Farfetch ID: 13222560