'Fox' 'Fox' Peter Jensen grey Pullover 'Fox' Jensen Peter Jensen grey Peter Pullover 1wqzxSnCFI


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Forte wide antracite leg trousers Forte Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Seidentop Ausschnitt BLACK mit Peter Cohen V 07x5wvIqV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

wide Forte antracite leg Forte trousers Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
trousers Forte leg antracite Forte wide Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
antracite Forte trousers wide Forte leg Havlíčkův Brod
Land:

Karomuster Tweed mit 15 Jacke MSGM vRU4Pnq
antracite Forte Forte trousers leg wide wRUHqAXH antracite Forte Forte trousers leg wide wRUHqAXH antracite Forte Forte trousers leg wide wRUHqAXH antracite Forte Forte trousers leg wide wRUHqAXH antracite Forte Forte trousers leg wide wRUHqAXH

Dark grey virgin wool blend wide leg trousers from Forte Forte.

Designer-Farbbezeichnung: antracite

Herstellungsland: Italien/EU

Designer Style ID: 5826MYPANTS

Farfetch ID: 13252134