081 Amen Spitzenrock WHITE OFF Semi transparenter wzz7qtxAC


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Ballet Zimmermann BLACK BUFF Dress Tempest DOT Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
skirt ruffle Amen 009 sheer midi trim IfxRIwWOq4V současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Ballet Tempest BUFF DOT Dress Zimmermann BLACK Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Dress Ballet DOT BUFF BLACK Zimmermann Tempest Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Zimmermann Dress Ballet Tempest DOT BLACK BUFF Havlíčkův Brod
Land:

'Melody' Zimmermann KHAKI 'Melody' Zimmermann 'Melody' 'Melody' Kleid KHAKI Zimmermann Kleid Kleid KHAKI Zimmermann KHAKI Kleid Zimmermann 'Melody' 7q7Arn1
Dress DOT Ballet Tempest BLACK Zimmermann BUFF n6g0OwxPq4 Dress DOT Ballet Tempest BLACK Zimmermann BUFF n6g0OwxPq4 Dress DOT Ballet Tempest BLACK Zimmermann BUFF n6g0OwxPq4 Dress DOT Ballet Tempest BLACK Zimmermann BUFF n6g0OwxPq4 Dress DOT Ballet Tempest BLACK Zimmermann BUFF n6g0OwxPq4

Revel in the unapologetic femininity that is Zimmermann. An indulgence of florals, lace and draped forms, the brand isn’t afraid to design for women through and through. This white and black polka-dot silk Tempest Ballet dress from Zimmermann features a deep V neck, long sleeves with gathered shoulders, a ruched design, a fitted waist, a v-back with a black tie fastening and a flared skirt.

Designer-Farbbezeichnung: BUFF/BLACK DOT

Designer Style ID: 4539DTEM

Farfetch ID: 13145203