FLORAL Mes Demoiselles mit Jacke Blumenmuster MULTICO wxIAvqCf


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Satin Cutout Zimmermann Dress BRONZE Draped Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Demoiselles mit Schleifenverschluss Mes ecru oro Hemd Pq11wRvV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

BRONZE Zimmermann Draped Dress Satin Cutout Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
BRONZE Satin Cutout Dress Draped Zimmermann Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Satin BRONZE Dress Draped Zimmermann Cutout Havlíčkův Brod
Land:

Gerippter Pullover WHITE Browne Thom 100 OqpHHf
Cutout BRONZE Zimmermann Draped Satin Dress qHwP1U Cutout BRONZE Zimmermann Draped Satin Dress qHwP1U Cutout BRONZE Zimmermann Draped Satin Dress qHwP1U Cutout BRONZE Zimmermann Draped Satin Dress qHwP1U Cutout BRONZE Zimmermann Draped Satin Dress qHwP1U

Allow Zimmermann to take you on a journey. Flowing silhouettes, ethereal prints and delicate lace characterise their ready-to-wear collection. This bronze satin draped dress from Zimmermann features an open back, an asymmetric neckline with a ruffle trimming, a high neckline with a side tie fastening, one long sleeve with a gathered shoulder and a daring cut-out side detail.

Designer-Farbbezeichnung: BRONZE

Designer Style ID: 4774DUNB

Farfetch ID: 13145093