Temperley dress Maze BLACK London midi vOZvYpr


Stella 4961 ACID Effekt Acid BLUE Jeansweste mit McCartney Wash rxCr1

Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie BLACK Schnitt Blazer langem Y's mit Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Temperley ALMOND Temperley 'Maze' London 'Maze' ALMOND London Kleid Temperley London Kleid HOxn6qYV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Y's langem mit Schnitt Blazer BLACK Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
mit Y's Schnitt BLACK langem Blazer Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Y's Schnitt BLACK langem mit Blazer Havlíčkův Brod
Land:

Cropped mit Guild Hose BEIGe weitem Bein Prime tAtzqw
Schnitt Y's Blazer mit langem BLACK Sw4WYRqX Schnitt Y's Blazer mit langem BLACK Sw4WYRqX Schnitt Y's Blazer mit langem BLACK Sw4WYRqX Schnitt Y's Blazer mit langem BLACK Sw4WYRqX Schnitt Y's Blazer mit langem BLACK Sw4WYRqX

Schwarzer Blazer mit langem Schnitt aus Wollgemisch von Y's. Dieser Artikel entspricht seiner Größenangabe.

Designer-Farbbezeichnung: BLACK

Designer Style ID: YQJ43130

Farfetch ID: 12173649